Bize Ulaşın

0 242 417 76 20

Online Ödeme

online.esli.com.tr

Esli Endüstriyel Ürünler Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında Antalya’da kurulmuştur. 2003 yılında su arıtma sektöründe Avrupa’nın en büyük grubu olan Pollet Water Group ile ortaklık gerçekleştirmiştir.

Esli, su ve atık su arıtma sektörü ile ilgili mühendislik, proje, imalat, uygulama, teknik hizmet ve her türlü malzeme temini konuları üzerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin neresinde olursa olsun tüm müşterilerine en geç 24 saat içerisinde teknik servis hizmeti sunabilen, güçlü imalat, stok ve dağıtım ağı ile sektörün lider firmasıdır.

Antalya Organize Sanayi bölgesinde bulunan 6 adet fabrikası ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtiçinde; Antalya, İstanbul Avrupa, İstanbul Asya, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana'da bölge müdürlükleri, Bodrum da ise bölge temsilciliği bulunmaktadır. Dubai şubesi ve Ürdün temsilciliği ile yurtdışı faaliyetlerini de her geçen gün büyütmeye devam etmektedir.

700 kişiyi aşan uzman kadrosuyla, AR-GE ve üretime önem vererek sektörde yaptığı başarılı teknik uygulamalar ile lokomotif bir firma olma özelliği taşımaktadır. 

 

 

 

 

 

 


Bizden Haberdar olmak ister misiniz?